16+
06 мая
...
прогноз на 5 дней
15 oC переменная облачность
доллар евро рубль РФ
Херсон
НОВОСТИ ХЕРСОНЩИНЫ

Послаблення карантину: поліція Херсонщини закликає громадян неухильно дотримуватись санітарно-протиепідемічних рекомендацій МОЗ

17.04.2021 20:08
51
0
Автор

Вчора, 15 квітня, рішенням регіональної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій було прийняте рішення про послаблення деяких карантинних обмежень на території Херсонської області.

Зокрема, з понеділка 19 квітня буде дозволено роботу закладів дошкільної освіти та середньої освіти для учнів 1– 4 та 11 класів. Також буде відновлено роботу непродовольчих ринків, торгівельно-розважальних центрів та закладів громадського харчування з дотриманням протиепідемічних норм.

Поліція Херсонщини разом з представниками держпродспоживслужби та органів місцевого самоврядування продовжуватиме перевіряти дотримання карантинних вимог громадянами, а також суб’єктами господарювання та пасажироперевізниками.

Протягом останніх чотирьох днів поліцейські Херсонщини склали 208 адміністративних матеріалів за ігнорування карантинних обмежень, з яких 8 протоколів за ч.1 ст.44-3 КУпАП, за шо передбачено мінімальний штраф у сумі 17 тисяч гривень. За категоричну відмову одягати захисні маски в громадських спорудах, будівлях та транспорті поліцейські винесли громадянам 200 адміністративних постанов. Наразі цим правопорушникам загрожує штраф у розмірі від 170 до 255 гривень.

Поліція Херсонщини просить громадян неухильно дотримуватись обмежувальних заходів. Бережіть себе та близьких!

 


telegramПодпишитесь в Telegram                                                                                                                             ссс1

 

Отзывы


Информационно-развлекательный портал "PROПОРТАЛ НОВОСТЕЙ ХЕРСОНА" © 2020 г. Все права защищены.

Распространение, копирование, тиражирование информации с сайта разрешены только с согласия администрации.

16+